Polecane produkty

Polecane produkty

Jeśli masz już konto w naszym sklepie przejdź do strony logowania.

Dane osobiste
Hasło
Newsletter

Kategorie

Nasi
Klienci

O nas

Weird wires - EV accessories

Samochody elektryczne to już nie tylko przyszłość, ale także teraźniejszość motoryzacji. Wychodząc naprzeciw nowym trendom i potrzebom konsumentów stworzyliśmy markę, która specjalizuje się w wyszukiwaniu i oferowaniu komfortowych i dogodnych rozwiązań dla użytkowników pojazdów elektrycznych. Troszczymy się o naszych klientów i właśnie z myślą o nich wprowadzamy nowe rozwiązania.

W ofercie Weird Wires znajdziesz szereg innowacyjnych produktów dla samochodów elektrycznych, takich jak ładowarki przenośne, ładowarki ścienne czy adaptery. Nasze produkty wyróżniają się ponadprzeciętną jakością, a jednocześnie są przystępne i atrakcyjne dla konsumentów. W przypadku potrzeby konsultacji lub odpowiedzi na pytania dotyczące naszej oferty zachęcamy do kontaktu! Dane kontaktowe

12BUY Sp. z o.o.


ul. Kineskopowa 1B/31

05-500 Piaseczno


NIP:1231271834

REGON:146256887


Kapitał zakładowy: 100 000 PLN

Wszelkie prawa zastrzeżone © 12BUY Sp. z.o.o.

Formularz kontaktowy

Zapisz się do newslettera

×

Drogi Użytkowniku!

Aby dalej móc udostępniać Ci coraz lepsze usługi, potrzebujemy zgody na dopasowanie treści marketingowych do Twojego zachowania. Prosimy zatem abyś wyraził zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych. Twoja prywatność i bezpieczeństwo jest dla nas najważniejsza. Zgodę możesz wycofać w każdej chwili na podstronie Polityka Prywatności.

Akceptuje
Wszelkie prawa zastrzeżone © 12BUY Sp. z.o.o.