Ładowarki

Jeżeli posiadasz samochód elektryczny, własna stacja ładująca lub ładowarka to nie tylko wygoda, ale przede wszystkim gwarancja bezproblemowego korzystania z pojazdu. W ofercie Weird Wires znajdziesz łatwe w utrzymaniu i użytkowaniu stacje, dzięki którym naładujesz swój pojazd w dogodnym momencie.

Nasze stacje posiadają wszystkie niezbędne certyfikaty i zabezpieczenia, umożliwiające bezpieczną instalację i korzystanie z nich w komfortowych warunkach. Domowe stacje umożliwiają kilkukrotnie szybsze naładowanie samochodu niż przy korzystaniu ze zwykłego gniazdka.

Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółami naszej oferty i cieszenia się wygodą, oszczędnością i łatwością korzystania z samochodu elektrycznego!


Szukaj w podkategoriach

Wyświetlanie 1 do 3 z 3 (1 stron)
×

Drogi Użytkowniku!

Aby dalej móc udostępniać Ci coraz lepsze usługi, potrzebujemy zgody na dopasowanie treści marketingowych do Twojego zachowania. Prosimy zatem abyś wyraził zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych. Twoja prywatność i bezpieczeństwo jest dla nas najważniejsza. Zgodę możesz wycofać w każdej chwili na podstronie Polityka Prywatności.

Akceptuje
Wszelkie prawa zastrzeżone © 12BUY Sp. z.o.o.